Чадюк, Марія
Праця "Імплікатури" професорки Бернського університету Сандрін Зуфферей, професора Женевського університету Жака Мешлера й старшої дослідниці Інституту когнітивних наук імені Марка Жаннерода ліонського Національного центру наукових досліджень Анн Колетт Ребуль пропонує читачеві широку перспективу аналізу зазначеного мовного явища. Структуру книжки вибудувано в такий спосіб, що від засадничих питань, які становлять теоретичний фундамент для дослідження імплікатур, автори переходять до прикладних аспектів – визначення імплікатур у текстах, специфіки їх різновидів і експериментальних досліджень.
імплікатури, неоґрайсівська прагматика, мовні явища, рецензія
Чадюк М. О. Сучасні підходи до аналізу імплікатур : рецензія на: Zufferey, S., Moeschler, J., & Reboul, A. (Eds.). (2019). Implicatures. Cambridge University Press. 251 p. / Марія Чадюк // Мова: класичне - модерне - постмодерне. - 2021. - Вип. 7. - С. 163-167.
Collections