Час і організація праці в менеджменті

Гуменна, Олександра
"Києво-Могилянська академія"
Тема 6. з навчального посібника "Менеджмент" за загальною редакцією К. В. Пічик, В. В. Храпкіної ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : "Києво-Могилянська академія", 2021. Висвітлено питання тайм-менеджменту в організації, особливостей і правил ділового спілкування, організації і проведення службових нарад та техніки контактів з підлеглими.
тайм-менеджмент, ділове спілкування, службова нарада, контакти з підлеглими, тема в посібнику
Гуменна О. В. Час і організація праці в менеджменті / Гуменна О. В. // Менеджмент : навчальний посібник / за заг. ред. К. В. Пічик, В. В. Храпкіної ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : Києво-Могилянська академія, 2021. - Тема 6. - С. 142-167.