Польова структура концепту "страх" у творі Миколи Костомарова "Дитяча могила"

Кондратюк, Вікторія
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
У дослідженні проаналізована польова структура концепту "страх" у творі "Дитяча могила" М. Костомарова. Метою досліження є простежити, завдяки якому пласту, ядерному чи периферійному, вербалізований концепт у творі.
The study analyzed the field structure of the concept "fear" in the work "Child’s Grave" by M. Kostomarov. The aim of the research is to trace through which layer, core or peripheral, the concept is verbalized in the work.
польова структура, концепт, ядро, периферія, тези конференції, field structure, concept, core, periphery
Кондратюк В. В. Польова структура концепту "страх" у творі Миколи Костомарова "Дитяча могила" / Вікторія Кондратюк // Мовний простір сучасного світу : тези доповідей VIIІ Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених (м. Київ, 24 травня 2024 р.) / [орг. комітет: Куранова С. І. (голова) та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра загального і слов'янського мовознавства [та ін.]. - Київ : НаУКМА, 2024. - С. 83-86.