Реформування інституту перегляду судових рішень у цивільних справах

Карнаух, Тетяна
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
У статті досліджено інститут перегляду судових рішень у цивільних справах у системі загальних судів, який зазнав істотних змін, запроваджених Законом України "Про судоустрій і статус суддів" від 7 липня 2010 р. № 2453-VI, зокрема в частині регламентації строків, розподілу та застосування повноважень судових інстанцій щодо судових актів, які переглядаються, окремих елементів процедур перегляду.
The article contains a research on the civil cases decisons retrial institution with the general courts system, which has undergone major changes, established by the Law of Ukraine "On the judicial system and status of judges" dated 07.07.2010 No.2453-VI, -in particular -regarding the terms regulation, distribution and judicial institutions powers application towards judicial acts, being retried, separate retrial procedures elements.
перегляд судових рішень, апеляційний перегляд, касаційний перегляд, перегляд Верховним Судом України, перегляд у зв’язку з нововиявленими обставинами, стаття, a revision of court decisions, appellate revision, appeal revision, revision by Supreme Court of Ukraine, revision is in connection with newly found out circumstances
Карнаух Т. М. Реформування інституту перегляду судових рішень у цивільних справах / Карнаух Т. М. // Наукові записки НаУКМА. - 2011. - Т. 116 : Юридичні науки. - С. 77-81.