Діти, які перебувають у конфлікті із законом

Зінченко, Алла
Починаючи з 2000 року, рівень злочинності в дитячому середовищі в Україні nостійно зменшується. Зменшення рівня дитячої злочинності відбувається не тільки в абсолютних значеннях, а і у відносних показника - частка неповнолітніх, які учинили злочини у 2000 poцi, становила 1,19% всієї чисельності дітей у віці 14-17 років, а у 20 11 році - 0,95% відповідно. Однак, починаючи з 2010 р., спостерігається незначне зростання кількості злочинів, учинених неповнолітніми або за їх участю.
діти, злочинність серед дітей
Зінченко А. Г. Діти, які перебувають у конфлікті із законом / [А. Г. Зінченко] // Державна доповідь про становище дітей в Україні (за підсумками 2011 року) / [кер. авт. кол. А. Г. Зінченко; ред. В. О. Берегова]; М-во соц. політики України, Держ. ін-т сімейної та молодіжної політики. - К., 2012. - Розд. ІІІ, підр. 3.2. - С. 98-105: табл.