Основні типи житлових споруд скіфського часу лісостепового Лівобережжя

Потоцький, Олексій
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Серед знахідок житлових споруд скіфського часу є досить багато варіацій, які демонструють строкатість і неоднорідність матеріальної культури лісостепового Лівобережжя. Запропоновано виділити основні типи жител, які були поширені на цій території.
There are various variations among Scythian period living quarters which demonstrate the garishness and heterogeneity of material culture in forest steppe Left Bank. Main types of the households spread around this territory is proposed.
житло, скіфський час, лісостеп, реконструкція, тези конференції, household, Scythian period, forest steppe, reconstruction
Потоцький О. Основні типи житлових споруд скіфського часу лісостепового Лівобережжя / Олексій Потоцький // Археологічні студії: здобутки та перспективи 2022 : тези конференції, 27 січня 2022 року / [редкол.: О. Білинський (голова), М. Іванов, Д. Клочко, Ю. Ходукіна] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра археології. - Київ : НаУКМА, 2022. - С. 75-81.