Бійці харківських театрів: Ярослав Подшивалов, Олександр Щукін, Максим Богаєнко : [інтерв'ю]

Loading...
Thumbnail Image
Date
2023
Authors
Подшивалов, Ярослав
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Abstract
З початком повномасштабного вторгнення в Україну ситуація у Харкові театральному – одна з найкритичніших на мапі країни. Прем’єри, заплановані на кінець лютого і березень 2022 року, в кількох державних театрах не вдалося здійснити і рік потому. Репетиційний процес лише в театрі ляльок відновився наприкінці весни. Драматичні театри не мали дозволу грати для глядачів (з міркувань безпеки) та навіть репетирувати. Більшість працівників театрів або виїхали за межі міста, області, країни, або зайнялися волонтерством. Проте ситуативно склалася мистецька колаборація діячів харківських державних та приватних театрів з установами міст і навіть країн, в яких вони тимчасово опинилися.
Description
Keywords
повномасштабне вторгнення в Україну, драматичні театри, мистецьке життя Харкова, Ярослав Подшивалов, Олександр Щукін, Максим Богаєнко, стаття
Citation
Подшивалов Я. Бійці харківських театрів: Ярослав Подшивалов, Олександр Щукін, Максим Богаєнко : [інтерв'ю] / підготували Юлія Щукіна та Юлій Швець // Кіно-Театр. - 2023. - № 2. - C. 4-7.