Одеська лінгвістична школа: траєкторії досліджень : колективна монографія

Бронікова, Світлана
Войцева, Олена
Дружинець, Марія
Ковалевська, Тетяна
Ковалевська-Славова, Анастасія
Кондратенко, Наталія
Кутуза, Наталя
Морозова, Ірина
Романченко, Алла
Форманова, Світлана
ПолиПринт
Черговий випуск колективної монографії присвячено результатам досліджень у різних ділянках української та інших слов’янських та романо-германських мов на рівні синхронії й діахронії, зокрема багатоаспектній реконструкції глибинної природи і функційних особливостей мови, дослідженню її специфіки у слов’янському і світовому комунікативному контексті, висвітленню новітніх напрямів сучасної лінгвістики, обґрунтуванню креативних підходів до наукової кваліфікації мовних виявів, а також інноваційним і традиційним технологіям навчання. У монографії представлено праці вчених Одеської лінгвістичної школи в широкому спектрі їхніх наукових інтересів, систематизовано актуальні напрями наукових пошуків та окреслено перспективи подальших досліджень. Адресовано науковцям, аспірантам, студентам, усім, кого цікавить лінгвістична проблематика.
лінгвістика, філологія, лексема, художній текст, мовний матеріал, колективна монографія
Одеська лінгвістична школа: траєкторії досліджень : колективна монографія / [Бронікова С. А. та ін.] ; за заг. ред. Т. Ю. Ковалевської ; Одеський національний університет імені І. І. Мечникова. - Одеса : ПолиПринт, 2021. - 281 с.