Професійна підготовка медіаторів у ЗВО України

Жарук, Ірина
Голубєва, Марія
Дірект Лайн
Розділ методичного посібника "Психолого-педагогічний практикум", Ч. 5, 2024.
The section provides provisions on the importance of T. Kuhn's paradigm for science, on the educational paradigm. Definitions of key competencies, professional competence, professional conflict competence are given. The issue of the importance of the training of mediators of higher education institutions in Ukraine was revealed.
парадигма, освітня парадигма, ключові компетентності, професійні компетентності, професійна конфліктологічна компетентність медіатор, вітчизняна законодавча база медіації, підготовка медіатора, конфліктологічна компетентність, конфліктна компетентність, розділ методичного посібника, paradigm, educational paradigm, key competencies, professional competence, mediator, legal basis of mediation, mediator training, professional conflict competence
Жарук І. В. Професійна підготовка медіаторів у ЗВО України / Жарук І. В., Голубєва М. О. // Психолого-педагогічний практикум : [методичний посібник] / Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : Дірект Лайн, 2024. - Ч. 5. - С. [49-57].