Володимир Висоцький на Одеській кіностудії : [огляд книжки]

Loading...
Thumbnail Image
Date
2007
Authors
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Abstract
Безперечно, Одеська кіностудія має пріоритетні права на Володимира Висоцького (1938-1980), хоча б тому, що справжня популярність прийшла до нього тоді, коли він у фільмі "Вертикаль" зіграв радиста Юру (1967) і де виконав створені спеціально для цього фільму пісні. "Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал", - підхопили всі романтики країни. Режисери фільму Станіслав Говорухін і Борис Дуров розповідали в ньому про героїзм альпіністів, про вірність і дружбу, про мужність і любов, а пафос пісень саме й передавав випробування дружби в екстремальних умовах Кавказьких гір. Детальніше про все це можна дізнатися з книжки-альбому "Владимир Высоцкий", з любов’ю впорядкованого Г.Лазарєвою та В.Миленком і виданій в Одесі. Книга цікава й багата ілюстраціями, фактажем. Єдине зауваження до оформлення - забагато чорного й сірого тла, яке обтяжує й так перевантажену фрагментарною структурою книжку.
Description
Keywords
Станіслав Говорухін, "Білий вибух", Георгій Юнгвальд-Хількевич, "Місце зустрічі змінити не можна", книжка-альбом "Владимир Высоцкий", стаття
Citation
Володимир Висоцький на Одеській кіностудії : [огляд книжки] // Кіно-Театр. - 2007. - № 2. - С. 60. - Огляд кн.: Владимир Высоцкий / упоряд. Г. Лазарева, В. Миленко. Одеса, 2006.