Рада бізнес-омбудсмен: правові підстави діяльності в умовах війни

Ханик-Посполітак, Роксолана
Десять років тому, вже трохи далекого 2014 року в Україні було створено один із найефективніших альтернативних способів вирішення спорів — Раду бізнес-омбудсмена. Місія цієї незалежної та рівновіддаленої інституції — захистити законні права бізнесу перед державою. Рада розглядає скарги підприємців щодо недобросовісної поведінки державних органів і допомагає врегулювати спори на досудовому етапі 1. На думку Т. Бруцької, діяльність бізнес-омбудсмена у сфері захисту прав та інтересів бізнесу є однією із обов’язкових умов для подальшого розвитку механізмів захисту прав людини Україні .
бізнес-омбудсмен, "Про Установу бізнес-омбудсмена", Кабінет Міністрів України, війна, тези конференції
Ханик-Посполітак Р. Ю. Рада бізнес-омбудсмен: правові підстави діяльності в умовах війни / Ханик-Посполітак Роксолана Юріївна // Сучасні виклики приватного права в умовах війни : збірник наукових праць учасників круглого столу (1 лютого 2024 року, Київ, Україна) / [орг. комітет: Ханик-Посполітак Р. Ю., Федосєєва Т. Р.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет правничих наук, Кафедра приватного права. - Київ : НаУКМА, 2024. - C. 137-139.