Спроба цілісного підходу до вивчення англійської мови

Куровська, Олена
Тема статті - оптимальна базова модель програми вивчення англійської мови студентами різної професіональної орієнтації. Аналізуючи новітні досягення науково-методичної думки, а також виходячи з досвіду впровадження комунікативно-спрямованої, інтегрованої програми вивчення англійської мови в НаУКМА, автор розглядає можливість створення програми безперервного багаторівневого та багатоцільового вивчення англійської мови у вищій школі.
The article offers new insights into the principles of creating the EFL syllabi, in the area of English language teaching, focusing on the learner-centered approach. Drawing the conclusions on current research and the experience of the English language program implementation in NaUKMA, the author examins the notion of a continuing, multilevel and multi-purpose learning.
holistic approach, English language learning, NaUKMA, вивчення англійської мови, програми вивчення
Куровська О. В. Спроба цілісного підходу до вивчення англійської мови / О. В. Куровська // Наукові записки НаУКМА. - 1999. - Т. 9, ч. 1 : Спеціальний випуск. - С. 40-41.