Антикризове управління

Пріб, Катерина
"Києво-Могилянська академія"
Тема 12. з навчального посібника "Менеджмент" за загальною редакцією К. В. Пічик, В. В. Храпкіної ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : "Києво-Могилянська академія", 2021. Висвітлено питання антикризового управління та неплатоспроможності і банкрутства господарюючих суб'єктів в умовах крайнього загострення кризи.
антикризове управління, антикризові заходи, неплатоспроможність, банкрутство, посткризове управління, тема в посібнику
Пріб К. А. Антикризове управління / Пріб К. А. // Менеджмент : навчальний посібник / за заг. ред. К. В. Пічик, В. В. Храпкіної ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : Києво-Могилянська академія, 2021. - Тема 12. - С. 336-362.