Анісімов, Анатолій
Глибовець, Андрій
Жаб'юк, В.
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
В статті розглянуто основні архітектурні принципи побудови програмних систем реалізації мобільних агентів. Проведено порівняльний аналіз найбільш відомих платформ підтримки обчислювальних мобільних агентів. Визначено базові вимоги до архітектури програмних систем такого типу.
Major architectural principles of mobile agents design are investigated. Comparative analysis of popular mobility support platforms is performed. Basic requirements to such architectures are defined.
архітектурні принципи, мобільні агенти, платформи мобіпьних агентів, стаття, architectural principles, mobile agents, mobile agents platforms
Анісімов А. В. Основні архітектурні принципи побудови програмних систем реалізації мобільних агентів / Анісімов А. В., Глибовець А. М., Жаб'юк В. Я. // Вісник Київського університету. Серія: Фізико-математичні науки. - 2008. - № 3. - C. 125-130.