Огляд окремих проблем права власності на об’єкти, розташовані на території Криму

Журавель, Дарина
Окупація та анексія Криму російською федерацією, що розпочались у лютому–березні 2014 р., властиво зумовили появу цілої низки правових проблем. Останні найперше асоціюються із правом публічним, як-от питання притягнення держави-агресора та її військово-політичного керівництва до міжнародно-правової відповідальності, що нині стоїть гостро як ніколи.
Європейський суд з прав людини, "Україна проти росії (щодо Криму)", "націоналізація", Кримський півострів, тези конференції
Журавель Д. П. Огляд окремих проблем права власності на об'єкти, розташовані на території Криму / Журавель Дарина Павлівна // Сучасні виклики приватного права в умовах війни : збірник наукових праць учасників круглого столу (1 лютого 2024 року, Київ, Україна) / [орг. комітет: Ханик-Посполітак Р. Ю., Федосєєва Т. Р.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет правничих наук, Кафедра приватного права. - Київ : НаУКМА, 2024. - C. 43-49.