Леонардо Ді Капріо про допомогу українським дітям

"Для мене велика честь підтримати Фонд Олени Зеленської, який забезпечує дітей та сім’ї в Україні необхідними речами, такими, як їжа та притулок". – сказав актор. Кошти Леонардо Ді Капріо підуть на допомогу дітям, які постраждали від війни та від дій російських окупантів. Фундація Олени Зеленської підтримує всі дитячі будинки сімейного типу в Україні, де діти ростуть у справжній сімейній атмосфері. Вона також координує свої зусилля з державою, яка наразі рухається в напрямку відходу від виховання дітей у дитячих будинках радянського типу та інтернатах. Мета – замінити такі інституції на прийомні сім’ї і дитячі будинки сімейного типу. Раніше Леонардо Ді Капріо пожертвував 10 млн доларів для ЗСУ.
Фонд Олени Зеленської, діти та сім’ї в Україні, фундація, дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, ЗСУ, стаття
Леонардо Ді Капріо про допомогу українським дітям / [редакція журналу] // Кіно-Театр. - 2023. - № 3. - C. 7.