Комунікації в управлінні

Ковшова, Ірина
Гриджук, Ірина
"Києво-Могилянська академія"
Тема 7. з навчального посібника "Менеджмент" за загальною редакцією К. В. Пічик, В. В. Храпкіної ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : "Києво-Могилянська академія", 2021. Висвітлено питання управлінських комунікацій, організації комунікаційного процесу, комунікаційного менеджменту.
комунікація, види комунікації, управлінська комунікація, комунікаційний менеджмент, PR у менеджменті, тема в посібнику
Ковшова І. О. Комунікації в управлінні / Ковшова І. О., Гриджук І. А. // Менеджмент : навчальний посібник / за заг. ред. К. В. Пічик, В. В. Храпкіної ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : Києво-Могилянська академія, 2021. - Тема 7. - С. 168-198.