Проблема націоналізації в умовах військової агресії росії щодо України

Савченко, Сергій
Нелегкі часи вимагають складних рішень. Одним із таких для нашої держави може бути примусове вилучення приватної власності для суспільних потреб або з мотивів суспільної необхідності. Питання націоналізації для України є нині особливо актуальним з огляду на необхідність принаймні часткової компенсації шкоди, якої кожного дня упродовж майже 10 років завдає Українському народові окупант і для забезпечення стабільності на стратегічних (наприклад – нафтовидобувних чи переробних) об’єктах.
вилучення приватної власності, Закон України "Про націоналізацію", держава-агресор, повномасштабне вторгнення, воєнний стан, псевдосуди, тези конференції
Савченко С. О. Проблема націоналізації в умовах військової агресії росії щодо України / Савченко Сергій Олександрович // Сучасні виклики приватного права в умовах війни : збірник наукових праць учасників круглого столу (1 лютого 2024 року, Київ, Україна) / [орг. комітет: Ханик-Посполітак Р. Ю., Федосєєва Т. Р.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет правничих наук, Кафедра приватного права. - Київ : НаУКМА, 2024. - C. 104-111.