Сергій Михальчук: "Створити цілісну річ"

Михальчук, Сергій
Сергій Михальчук (н. 1972) закінчив кінофакультет Київського інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого, спеціальність оператор (майстерня Олексія Прокопенка). З 1996 року — оператор компанії "Фільмотехніка". Зняв ряд повнометражних фільмів, серед яких: "Мамай" (режисер 0. Санін), "Коханець" (режисер В. Тодоровський), "Мій зведений брат Франкенштейн" (режисер В. Тодоровський), "Посвідчення особи" (режисер Г. Шмейт), "LAS MENINAS" (режисер І. Подольчак); кілька документальних, телевізійних та короткометражних стрічок. Працює також у фотожурналістиці.
Ігор Подольчак, "Срібна мушля", "Посвідчення особи", Павло Тимофійович Лєбєшев, Вадим Ілленко, формула Картьє-Брессона, стаття
Михальчук С. Сергій Михальчук: "Створити цілісну річ" / розмову веде Лілія Бондарчук // Кіно-Театр. - 2007. - №. 1. - С. 37-39.