081 Право

Permanent URI for this collection

Освітньо-наукова програма: "Право"

Browse

Recent Submissions

Now showing 1 - 5 of 33
 • Item
  Таємниця спілкування та її охорона у кримінальному провадженні України
  (2022) Двірник, Олена; Удовенко, Жанна
  Метою дослідження є визначення теоретичних основ та розробка практичних рекомендацій, спрямованих на встановлення правових механізмів забезпечення охорони права особи на таємницю спілкування.
 • Item
  Роль Європейського суду з прав людини в утвердженні принципів незалежності судової влади
  (2022) Гриф, Максим; Бойко, Андрій
  Метою даної роботи є дослідження ролі Європейського суду з прав людини в утвердженні принципів незалежності судової влади.
 • Item
  Забезпечення охорони таємниці приватного життя на стадії досудового розслідування
  (2022) Лелякова, Ксенія; Удовенко, Жанна
  Метою дослідження є з’ясування підстав та меж невтручання в особисте та сімейне життя, як на національному рівні, так і на міжнародному, а також аналіз проблем забезпечення охорони таємниці приватного життя під час проведення окремих негласних слідчих (розшукових) дій та вироблення пропозиції щодо удосконалення законодавстві у цій частині.
 • Item
  Реалізація права на оплату праці в умовах нестандартних форм зайнятості
  (2022) Марущак, Анастасія; Яцкевич, Іван
  Мета дослідження – визначити проблемні теоретичні та практичні питання щодо права на оплату праці в Україні загалом та в умовах нестандартної зайнятості зокрема, узагальнити основні напрямки реформування правового регулювання в окресленій сфері.
 • Item
  Розслідування незаконного видобування бурштину
  (2022) Миронов, Денис; Удовенко, Жанна
  Метою дослідження є формування висновків, думок, щодо наступного: які типові ознаки криміналістичної характеристики притаманні цьому злочину, які елементи складу злочину потребують особливого дослідження задля формування картини для проведення слідчих (розшукових) дій, які превентивні дії можуть бути вчинені аби запобігти вчиненню кримінального правопорушення, передбаченого статтею 2401 КК України; які слідчі, процесуальні дії можуть бути вчинені задля швидкого та оперативного розслідування обставин кримінального провадження, які тактики та методики слід використовувати аби запобігти вчиненню нових епізодів, пов’язаних з незаконним видобуванням бурштину та розслідуванню епізодів, що вже мали місце бути. Маємо на меті розробити певні рекомендації з питання розслідування незаконного видобування бурштину задля його поліпшення та підвищення результативності. Наслідком цього може стати зменшення шкоди, що завдається таким злочином, а в подальшому і превенція такого злочину.