Культурологія: Могилянська школа: колективна монографія

Монографія, підготовлена авторським колективом кафедри культурології НаУКМА, комплексно розкриває сучасне бачення культурології могилянськими науковцями. Два розділи монографії унаочнюють можливості і дидактичного, й евристичного характеру, що випливають зі специфіки університетської науки, тісно пов’язаної з викладанням. Автори репрезентують культурологічні здобутки семіотики та урбаністики, історії та філософії культури, антропології та інших суспільно-гуманітарних галузей, проте культурологія постає у жодному разі не "мультидис-циплінарним стиком", а окремою галуззю зі своєю методологією і власним предметом наукового дослідження. Для науковців, аспірантів, магістрантів, молодих дослідників і усіх, хто цікавиться науками про людину та суспільство.