054 Соціологія
Permanent URI for this collection
Освітня програма: "Cоціологія"
Browse
Browsing 054 Соціологія by Issue Date
Now showing 1 - 20 of 91
Results Per Page
Sort Options
- ItemСоціальна ідентичність у субкультурі комп’ютерних геймерів(2011) Білослудцев, СергійОб’єктом цієї бакалаврської роботи є: представники субкультури комп’ютерних геймерів. Предметом - соціальна ідентичність геймерів. Мета роботи: вивчити соціальну ідентичність геймерів, виокремити її особливості. Відповідно до поставленої мети було сформульовано наступні завдання: А) Вивчити існуючі літературні джерела. Б) Обґрунтувати, яке визначення соціальної ідентичності є найбільш продуктивним для дослідження субкультурних ідентичностей та їх рис. В) З’ясувати особливості соціальної ідентичності представників субкультури геймерів і вплив на неї ігрового жанру.
- ItemКонструювання маскулінності в інституті спорту(2011) Швець, ОлександрМетою роботи є з’ясування ознак конструювання маскулінності в чоловіків, що залучені до напівпрофесійного командного спорту (на прикладі представників українських футбольних команд).
- ItemПоколіннєва диференціація у сучасному українському суспільстві: ціннісний вимір(2018-06-06) Гук, Ернест; Поліщук, ОльгаДану роботу присвячено пошуку диференціацій у ціннісному вимірі в українському суспільстві, щоб підтвердити чи спростувати відмінності, що можуть існувати між представниками різних поколінь, а також виокремленню покоління як соціологічної категорії, що зможе слугувати підґрунтям для подальшого розвитку соціальної теорії.
- ItemУявлення про згуртованість представників Креативного класу(2019) Чуркіна, Єлизавета; Яковлєв, МаксимМетою кваліфікаційної роботи є з'ясування уявлень про соціальну згуртованість представників Креативного класу.
- ItemОбізнаність про депресивний розлад та способи його лікування серед студентів балавріату НаУКМА(2020) Чорненька, Катерина; Мальцева, КатеринаМета цього дослідження - з’ясування обізнаності студентів бакалаврату НаУКМА про депресію та про засоби її лікування.
- ItemВикористання сайтів соціальних мереж студентством для саморепрезентації, навчання та професійної діяльності(2020) Отрощенко, Юлія; Костюченко, ТетянаМета дослідження - з’ясувати як студентство 1-4 року навчання факультету економічних наук НаУКМА використовує сайти соціальних мереж для самопрезентації, навчання та професійної діяльності на прикладі студентства 1- 4 року навчання факультету економічних наук НаУКМА.
- ItemМотивація студентів вищих навчальних закладів до занять фізичною культурою на прикладі студентів НаУКМА(2020) Щирба, Катерина; Бондар, ВікторіяМета дослідження - встановлення мотивів студентів до занять фізичною культурою, зокрема і за відвідування занять з навчальної дисципліни "Фізична культура та спорт".
- ItemInterrelations Between Ukrainians’ Trust In President, Parliament And Government, 2014–2018(2020) Kuzmenko, Hlib; Chabanna, MarharytaThe population of Ukraine (denoted shortly as "Ukrainians" in the title of this paper) were considered the object of this research, and the interrelations between their trust in president, parliament and government of Ukraine in 2014-2018 was defined as the issue. Accordingly, the aim of this research was to verify these interrelations.
- ItemМолодіжні субкультури та їх представлення в інтернет просторі(2020) Щербина, Дар’я; Бондар, ВікторіяМета дослідження полягає у виявленні способів представлення молодіжних субкультур в Інтернет просторі.
- ItemМедіа-споживання та мережева взаємодія в студентських групах(2020) Некрасова, Марія; Костюченко, ТетянаМетою даного дослідження є виявлення співвідношення мережевої взаємодії в студентських групах та медіа-споживання.
- ItemПредиктори прийняття академічної недоброчесності в студентських групах на прикладі студентів спеціальності "соціологія" в НаУКМА(2020) Кротевич, Євген; Мальцева, КатеринаМетою цього дослідження є виявлення предикторів прийняття академічної недоброчесноті в студентських групах. Виявлення цих чинників дозволить подивитися на мікрорівневі процеси прийняття несхвалюваних практик у групі, котрі суперечать загальноприйнятим нормам широкої академічної спільноти.
- ItemРезультативність освітніх ініціатив з протидії булінгу в навчальних закладах середньої освіти м. Києва (кейс-стаді)(2020) Бащева, Єлизаветa; Прохорова, АннаГоловна мета дослідження - визначити чи є ініціатива DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу сповна результативною. На прикладі шкільних колективів спеціалізованої школи №16 міста Києва, у яких безпосередньо було проведено проєкт. За допомогою досягнення зазначеної мети можна буде покращити вже існуючу програму ініціативи та виправити певні її недоліки, якщо такі буде виявлено.
- ItemПерегляд серіалів як нова соціальна залежність у молоді(2020) Коршунова, Катерина; Бондар, ВікторіяМета дослідження – з’ясувати, чи перегляд серіалів ("binge watching") молоддю можна вважати новою соціальною залежністю.
- ItemДовіра до влади, ставлення до ситуації в країні та електоральні орієнтації після виборів 2019 року (на прикладі студентів НаУКМА)(2020) Супрун, Анна; Осипчук, АннаМета дослідження - визначити оцінку ситуації в країні та з’ясувати рівень довіри до нової влади, електоральні орієнтації студентів НаУКМА.
- ItemМолодіжна бездомність серед випускників закладів інституційної опіки в Україні(2020) Швачко, Валерія; Оксамитна, СвітланаМета дослідження – з’ясувати передумови та особливості молодіжної бездомності в Україні серед випускників закладів інституційної опіки.
- ItemТипи релігійно мотивованої просоціальної поведінки серед українських вірян(2020) Ященко, Наталія; Богдан, ОленаМетою цієї роботи є систематизувати типи релігійних мотивації просоціальної поведінки та виявити емпірично прояви релігійно мотивованої просоціальної поведінки на прикладі українських вірян.
- ItemЗміна навичок медіа споживання серед населення Південної та Східної України за даними 2016-17 рр.(2020) Костіна, Марина; Костюченко, ТетянаМетою роботи є виявлення змін у навичках медіа-споживання серед населення Південної та Східної України, які відбулися протягом 2016 і 2017 рр.
- ItemВзаємозв'язок мережевої взаємодії в студентських групах та різних аспектів стану здоров’я(2020) Міндріна, Олена; Костюченко, ТетянаМета цього дослідження - визначити чи існує взаємозв'язок мережевої взаємодії та різних аспектів стану здоров’я в студентських групах НаУКМА.
- ItemМережі міжфракційної взаємодії у Верховний Раді України IX скликання(2020) Ковальська, Олена; Костюченко, ТетянаМета роботи - виявити мережеву вкоріненість депутатів-довгожителів у ВРУ IX скликання на прикладі фракцій "Батьківщина", "ЄС", "ОПЗЖ".
- ItemCovid-19 як соціальний актор у наративі соціальних медіа МОЗ України(2020) Мілосердов, Валерій; Солодько, СергійМета дослідження – визначити складові наративу соціальних медіа МОЗ України про COVID-19 як соціального актора.