Дослідження ольвійського передмістя

Форнасьє, Й.
Кузьміщев, О.
Сінельніков, О.
Продовження досліджень ольвійського передмістя відбувалось відповідно до спільного українсько-німецького мультилисциплінарного проєкту (партнер — Гете-університет, Франкфурт-на-Майні). Польові роботи тривали з 27 липня по 28 серпня 2020 р. і проводилися силами студентів Харківської державної академії культури, Бердянського археологічного товариства "Ольвія-Арго" і волонтерів.
ольвійське передмістя, уламки сирцевих блоків і цеглин, речові знахідки, зернова яма, поховання, ґрунтовий склеп римського часу, стаття
Дослідження ольвійського передмістя / А. Буйських, Й. Форнасьє, О. Кузьміщев, О. Сінельніков // Археологічні дослідження в Україні 2020 : [щорічник] / голов. ред. Ю. В. Болтрик ; Інститут археології НАН України. - Київ, 2022. - С. 164-167.