США: суд скасував рішення про виплату Apple та Broadcom

Андрощук, Геннадій
Апеляційний суд США федерального округу 4 лютого 2022 року скасував вердикт присяжних, який зобов’язує Apple і Broadcom виплатити 1,1 млрд доларів Каліфорнійському технологічному інституту (Caltech) за порушення патентів, пов'язаних з технологією Wi-Fi, і призначив новий судовий розгляд. На думку суду, рішення федерального журі в Лос-Анджелесі, винесене у січні 2020 року, було "юридично необгрунтованим". Водночас суд також підтримав висновки присяжних про те, що Apple і Broadcom порушили два патенти Каліфорнійського технологічного інституту, і призначив новий судовий розгляд щодо того, чи порушили вони третій патент.
Apple, Broadcom, порушення патентів, Каліфорнійський технологічний інститут (Caltech), технологія Wi-Fi, стаття
Андрощук Г. О. США: суд скасував рішення про виплату Apple та Broadcom / підготував Геннадій Андрощук // Інтелектуальна власність в Україні. - 2022. - № 1. - С. 51.