Біблієзнавство: силабус навчальної дисципліни для бакалаврів НаУКМА

Головащенко, Сергій
Навчальна дисципліна "Біблієзнавство" є складовою нормативних навчальних дисциплін навчального плану підготовки студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 033 Філософія у галузі знань 03 Гуманітарні науки в НаУКМА. Курс "Біблієзнавство" викладається у ІІІ семестрі та розрахований на 14 навчальних тижнів (по 3 ауд. год. щотижня; перший тиждень занять – лекційний). Вивчення курсу передбачає аудиторну (лекції – 28 год.; семінари – 14 год.) і самостійну роботу (78 год.). Загальна кількість годин, відведених на опанування дисципліни – 120 (4 кредитів ЄКТС). Видом підсумкового контролю є екзамен. Вивчення курсу "Біблієзнавство" поглиблює знання і навички, набуті під час вивчення таких нормативних дисциплін циклу професійної і практичної підготовки напряму "Філософія", як "Релігієзнавство", "Історія християнства", а також створює підґрунтя для опанування таких нормативних та вибіркових курсів, як "Філософія релігії", "Соціологія релігії", "Психологія релігії", "Феноменологія релігії" та решти дисциплін, що входять до сертифікатної програми з релігієзнавства.
Біблія, біблійні тексти, біблійний канон, переклади, біблійні книги, навчальний силабус
Головащенко С. І. Силабус з навчальної дисципліни "Біблієзнавство" [електронний ресурс] / Головащенко Сергій Іванович ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет гуманітарних наук, Кафедра філософії та релігієзнавства. - [Київ : НаУКМА, 2022]. - [22] c. - Освітній рівень: бакалавр; pік навчання: 2; cеместр: ІІІ.