Franco, Guy
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасника міжнародної науково-практичної конференції "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої", м. Київ, 1995 р.
Вивчення іноземної мови можна розглядати як засіб розширення світогляду людини. Процес оволодіння іноземною мовою неминуче супроводжується інтерференцією та позитивним переносом з боку рідної мови в таких її аспектах, як фонетика, граматика, історичне походження. Програма підготовки фахівців у Вищій Школі перекладу передбачає деяке число додаткових курсів, спрямованих на ознайомлення з досягненнями науки, техніки, культури, економіки, політики країни, мова якої вивчається. Авторитет французької мови в країнах Центральної та Східної Європи обумовлений рівнем цивілізації французького суспільства.
langues étrangères, langue française, prononciation, grammaire, résumés de la conférence
Franco G. L'etat actuel et les problemes de l'enseignement de la langue etrangere comme seconde langue / Guy Franco // Міжнародна науково-практична конференція "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої" : (тези доповідей), м. Київ, 1995 р. / [упоряд. Л. А. Батурська та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра іноземних мов, Кафедра англійської мови. - Київ : [б. в.], 1995. - С. 13-14.