Психолого-педагогічний практикум : [методичний посібник]

Дірект Лайн
В методичному посібнику висвітлено розробки викладачів, аспірантів, здобувачів і студентів кафедри психології та педагогіки НаУКМА, які проводили дослідження в межах кафедральної наукової теми та викладачів і науковців інших ВНЗ. В кожній темі представлено: теоретичний матеріал у вигляді схем, таблиць, малюнків; підібрано адекватні методи, методики та практичні завдання; розроблено контрольні запитання, тестові завдання, завдання для самостійної роботи та список рекомендованої літератури. Запропоновані в посібнику матеріали допоможуть студентам оптимізувати вивчення психології та педагогіки, студенти матимуть цікавий матеріал для самостійного опрацювання, написання рефератів, підготовки до семінарів і практичних занять.
психологія, педагогіка, тестові завдання, кафедра психології та педагогіки НаУКМА, методичний посібник
Психолого-педагогічний практикум : [методичний посібник] / Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : Інтерсервіс : Дірект Лайн, 2013-2024. - 5 ч. - Авт. зазначені в змісті.
Collections