Андрощук, Аліна
Гордіца, Кароліна
Горін, Назар
Гриценко, Андрій
ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України"
Колективна монографія репрезентує напрацювання українських і зарубіжних дослідників із питань історії, теорії, політики повоєнної реконструкції економіки та відновлення соціогуманітарного простору, обґрунтування пріоритетів національної стратегії відбудови, осмислення ролі та напрямів реформування освіти й науки для забезпечення національної перспективи в контексті завдань повоєнної реконструкції економіки, інституційної модернізації та євроінтеграції України.
вступ до ЄС, національно-укорінений розвиток, концептуалізація, структурно-логічна схема, положення "Стратегії розвитку України 2023–2070 рр.", повоєнна відбудова Японії, фінське економічне диво, реструктуризація промисловості, монографія
Відбудова для розвитку: зарубіжний досвід та українські перспективи : міжнародна колективна монографія / [А. Андрощук, Г. Андрощук, ... В. Небрат, Н. Супрун та ін. ; редкол.: В. Небрат, А. Бєляк, О. Курбет та ін.] ; НАН України, ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України". - Київ : [б. в.], 2023. - 570 с. - Автори зазначені на с. 564-567.