Рябцев, Геннадій
Полтавський державний аграрний університет
Матеріали доповіді учасника ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Місцеве самоврядування в Україні та світі: теорія та практика", м. Полтава, 28 листопада 2023 року.
об’єкти енергозабезпечення, Об’єднана енергетична система (ОЕС) України, енергетичний сектор, резервне енергозабезпечення споживачів, твердопаливні котли, об’єкти критичної інфраструктури, матеріали конференції
Рябцев Г. Л. Першочергові завдання забезпечення стійкості енергетики регіонів під час дії воєнного стану / Геннадій Леонідович Рябцев // Місцеве самоврядування в Україні та світі: теорія та практика : матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції, м. Полтава, 28 листопада 2023 року / за заг. ред. Т. М. Лозинської, О. В. Дорофєєва ; Полтавський державний аграрний університет [та ін.]. - Полтава : ПДАУ, 2023. - С. 229-233.