Хромець, Юлія
Теза виступу на міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Фінансово-економічний та суспільний світовий розвиток : сучасні тренди і перспективи".
ліквідність банківської системи, рівень ліквідності, тези конференції
Хромець А. Ю. Cучасний стан ліквідності банківської системи України та ефективність застосування інструментів на основі аналізу основних нормативних показників / Хромець А. Ю. // Фінансово-економічний та суспільний світовий розвиток : сучасні тренди і перспективи : Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених, Київ, 25 січня 2017 року. - 2017. - С. 114-116.