Психологія сім'ї : підручник

Мисник, С.
Рябко, Ю.
Шейко, Г.
У підручнику викладено реалії і перспективи психологічних особливостей повсякденних сімейних взаємин (дошлюбний період – шлюбний період; функціональне значення вікових криз як об’єктивних, або нормативних, і суб’єктивних, або ненормативних, явищ у життєвому шляху людини; типологія сімей, стилі і цінності подружнього спілкування; навчання і виховання і дітей; особливості психологічної консультативної допомоги) в умовах часто несприятливої суспільної глобалізації, позначеної кризовими, екстремальними і надзвичайними життєвими ситуаціями. Наголошується на соціальній значущості психологічної просвіти про сім’ю для людини в громадянському суспільстві. Підручник адресовано різновіковим суб’єктам сімейних і родинних взаємин для пізнання та самопізнання усіх сімейних соціальних ролей незалежно від власного сімейного статусу.
cім’я, вікові кризи, діти і батьки, кохання, шлюб, подружнє спілкування, сімейні конфлікти, психологічна допомога сім’ї, підручник
Психологія сім'ї : підручник / [В. М. Поліщук, Н. М. Ільїна, С. А. Поліщук та ін.] ; за ред. В. М. Поліщука. - Суми : Університетська книга, 2021. - 247 с.