Гуменна, Олександра
Василець, Марія
Прохода, Юлія
Розділ збірника "Державна політика сталого розвитку України: базові засади : (матеріали підготовки до парламентських слухань 2021)", який присвячено креативним центрам (хабам) в університетах в контексті розбудови інноваційної екосистеми сталого розвитку.
хаби, креативна економіка, інноваційна екосистема, креативні простори, правова захищеність, розділ збірника
Гуменна О. В. Креативні хаби в університетах в контексті розбудови інноваційної екосистеми сталого розвитку / Гуменна Олександра, Василець Марія, Прохода Юлія // Державна політика сталого розвитку України: базові засади : (матеріали підготовки до парламентських слухань 2021) / [уклад. Харламова Г., Чала Н.] ; Комітет Верховної Ради України з питань економічного розвитку. - Київ : [б. в.], 2022. - С. 33-36.