Кураков, Владислав
Глибовець, Андрій
Тези доповіді учасників V-ої Міжнародної науково-практичної конференції "Міжнародний науковий симпозіум "Інтелектуальні рішення". Обчислювальний інтелект (результати, проблеми, перспективи)", 15-20 квітня 2019 р., Ужгород.
нейро-комп’ютерний інтерфейс, машинне навчання, нейронні сигнали, нейро-комп’ютерні пристрої, метод реєстрації нейронних хвиль, тези конференції
Кураков В. А. Архітектура системи нейро-комп'ютерного інтерфейса з елементами машинного навчання / В. А. Кураков, А. М. Глибовець // Міжнародний науковий симпозіум "Інтелектуальні рішення". Обчислювальний інтелект (результати, проблеми, перспективи) : матеріали V-ої Міжнародної науково-практичної конференції, 15-20 квітня 2019 р., Ужгород / за ред. В. Є. Снитюка ; ДВНЗ "Ужгородський національний університет", Київський національний університет ім. Тараса Шевченка [та ін.]. - Ужгород, 2019. - С. 246-247.