Сідлецька, Олександра
Указом Президента України № 64/2022 на території держави було введено воєнний стан. Частина 3 цього Указу регламентувала можливість обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина, серед яких — право на свободу пересування. Проте на деяких територіях України з 2014 р. нічого не змінилося, адже окуповані території Донецької та Луганської областей уже майже 10 років живуть під тиском окупантів.
війна, право на свободу пересування, окуповані території, громадянин України, особливий правовий режим, тези конференції
Сідлецька О. Я. Право на свободу пересування: окремі теоретичні та практичні аспекти врегулювання в Україні / Сідлецька Олександра Ярославівна // Сучасні виклики приватного права в умовах війни : збірник наукових праць учасників круглого столу (1 лютого 2024 року, Київ, Україна) / [орг. комітет: Ханик-Посполітак Р. Ю., Федосєєва Т. Р.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет правничих наук, Кафедра приватного права. - Київ : НаУКМА, 2024. - C. 119-125.