Глибовець, Андрій
Гонтар, Максим
Національний авіаційний університет
У роботі описано програмну реалізацію вирішення проблеми системного аналізу висловлювання користувачів соціальних мереж за допомогою статичного підходу у вигляді наївного баєсівського класифікатора.
соціальні мережі, користувачі соціальних мереж, ключові слова, самонавчання, методи машинного навчання, характеристичні слова, тези конференції
Глибовець А. М. Використання методів машинного навчання для аналізу висловлювань користувачів соціальних мереж / А. М. Глибовець, М. А. Гонтар // Міжнародна наукова-технічна конференція "Інтелектуальні технології лінгвістичного аналізу", 23-24 жовтня 2014 року : тези доповідей / [редкол.: Литвиненко О. Є. та ін.] ; Національний авіаційний університет [та ін.]. - Київ : НАУ, 2014. - C. 18.