Advanced english for academic communication-1: силабус курсу для здобувачів PhD НаУКМА

Василенко, Ірина
Курс дає можливість аспірантам першого року навчання оволодіти навичками, необхідними для успішної комунікації з науковцями на міжнародному рівні ‒вмінням представити результати свого дослідження в письмовому та усному вигляді англійською мовою. Аспіранти зможуть практично оволодіти мовними навичками для підготовки ефективної письмової заявки для участі у міжнародних наукових конференціях (conference proposal, conference abstract) і постерної презентації, покращити свої навички мовлення і письма для підготовки різних видів наукових презентацій(в тому числі короткої презентації –flash presentation), коментуванню даних, відповіді на питання, участі у груповому обговоренні (panel discussion),окрема увага приділятиметься також поведінковим стратегіям під час усних виступів (oral presentation skills) Усі письмові роботи та усні презентації базуються на власних дослідженнях аспірантів.
представлення дослідження, наукова комунікація, literature review, conference proposal, conference abstract, flash presentation, panel discussion, навчальний силабус, syllabus