Функціональний потенціал метафори

Бронікова, Світлана
ПолиПринт
Розділ з колективної монографії "Одеська лінгвістична школа: траєкторії досліджень". У статті окреслено прагматику метафори в науковому дискурсі на прикладі термінопоняття механізм; розкрито потенціал метафори в публічному дискурсі на прикладі метафори дзеркала заднього виду; висвітлено сутність метафори як нейролінгвістичної практики управлінського консалтингу.
метафора, наукова терміносистема, публічний дискурс, управлінський консалтинг, розділ монографії
Бронікова С. А. Функціональний потенціал метафори / С. А. Бронікова // Одеська лінгвістична школа: траєкторії досліджень : колективна монографія / [Бронікова С. А. та ін.] ; за заг. ред. Т. Ю. Ковалевської ; Одеський національний університет імені І. І. Мечникова. - Одеса : ПолиПринт, 2021. - С. 173-184.