Харчовий раціон вихованців Київської духовної академії (1810-1860-ті рр.)

Якусик, Тетяна
Матеріали Міжнародної конференції молодих дослідників "Досліджуючи минуле: Людина в умовах модерну" (Київ, Центр польських та європейських студій, 31 січня – 1 лютого 2020 р.)
Київська духовна академія, харчування студентів, страви в студентському меню Академії, меню економ, меню студентів, економ, економічні звіти, закупівлі для студентського столу, матеріали конференції
Якусик Т. М. Харчовий раціон вихованців Київської духовної академії (1810-1860-ті рр.) / Якусик Т. М. // Досліджуючи минуле: людина в умовах модерну : збірник матеріалів Міжнародної конференції молодих дослідників (Київ, ЦПЄС, 31 січня – 1 лютого 2020 р.) / [упоряд. Наталя Шліхта, Оксана Клименко ; наук. ред. Наталя Шліхта] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : Дух і Літера, 2021. - С. 26-31.