Буряк, О.
Лавренчук, А.
Майстренко, Ірина
Макаренко, О. М.
В роботі вивчався рівень стресогенності в учнів-старшокласників в екзаменаційнії період та проведені корекційні та профілактичні заходи щодо попередження цьогі феномену.
стресогенність, тривожність, самопочуття, адаптивні здібності до стресу, матеріали конференції
Буряк О. Специфіка прояву навчального стресу у старшокласників загальноосвітньої школи в екзаменаційний період / Буряк О., Голубєва М., Лавренчук А. ... [та ін.]. // VII Міжнар. новор. біолог. читання, [21-22 груд. 2007 р.] : зб. наук. пр. / [під ред. С. В. Гетманцева] ; Миколаїв. держ. ун-т ім. В. О. Сухомлинського, Ін-т фіз. культури та спорту, Каф. біолог. основ фіз. виховання та спорту. - Миколаїв : [МДУ ім. В.О. Сухомлинського], 2007. - Вип. 7. - С. 302-305.