Наукові роботи з психології: курсова, бакалаврська, магістерська. Методична розробка

Боднар, Алла
Копець, Людмила
НаУКМА
У посібнику викладено вимоги та рекомендації до організації, проведення й оформлення результатів наукових досліджень студентів-психологів (курсової та кваліфікаційних – бакалаврської й магістерської робіт). Для студентів закладів вищої освіти, які навчаються у галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки за спеціальністю 053 Психологія та їхніх наукових керівників.
наукова робота, студенти-психологи, планування наукової роботи, дослідження, вимоги до написання навчально-наукових робіт, посібник
Наукові роботи з психології: курсова, бакалаврська, магістерська : [методична розробка : посібник / укладачі: А. Я. Боднар, Л. В. Копець] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет охорони здоров'я, соціальної роботи та психології, Кафедра психології та педагогіки. - Київ : НаУКМА, 2024. - [32] с.