Ідентифікація та опис загроз енергетичній безпеці

Рябцев, Геннадій
Національний інститут стратегічних досліджень
Підрозділ 4.1. з монографії "Енергетична безпека України: перспективна модель управління ризиками". У підрозділі йдеться про ідентифікацію та опис загроз енергетичній безпеці.
система управління реагування на загрози, ідентифікація загроз, енергетична безпека України, виклики енергетичній безпеці, уразливість, ризик, аналізування загрози, підрозділ монографії
Рябцев Г. Л. Ідентифікація та опис загроз енергетичній безпеці / [Г. Л. Рябцев] // Енергетична безпека України: перспективна модель управління ризиками : монографія / [О. М. Суходоля, Ю. М. Харазішвілі, Г. Л. Рябцев] ; Національний інститут стратегічних досліджень, Центр безпекових досліджень. - Київ : [НІСД], 2023. - Підрозділ 4.1. - С. 89-99.