Особливості сприяння підприємств Україні та українцям під час воєнного часу

Безпалько, Віктор
Деркач, Андрій
Інтерсервіс
Матеріали доповіді учасників Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Стратегічні пріоритети розвитку фінансової системи України в умовах невизначеності", Київ, 22 лютого 2023 року.
повномасштабне вторгнення, підприємства, допомога армії, безоплатна товарна допомога, матеріали конференції
Безпалько В. О. Особливості сприяння підприємств Україні та українцям під час воєнного часу / Безпалько В. О., Деркач А. В. // Стратегічні пріоритети розвитку фінансової системи України в умовах невизначеності : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених, Київ, 22 лютого 2023 року / редкол.: Лук'яненко І. Г., Прімєрова О. К. ; Національний університет "Києво-Могилянська aкадемія", Факультет економічних наук, Кафедра фінансів, Центр фінансово-економічних досліджень. - Київ : Інтерсервіс, 2023. - С. 9-10.