Сердюк, Лесь (Олександр) Олександрович, "Я живу під прапором Довженка, але змушений вписуватися в сьогодення" : [інтерв'ю]

Loading...
Thumbnail Image
Date
2011
Authors
Сердюк, Лесь
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Abstract
Нагода особисто поспілкуватися з видатним актором Лесем Сердюком випала мені у грудні 2009 року, коли у складі великої групи акторів київського театру імені І. Франка, задіяних у виставі "Одруження" за М. Гоголем, він приїхав у Чернівці для участі в Регіональному фестивалі комедії "Золоті оплески Буковини - 2009". Під час нашої розмови Лесь Олександрович приємно вразив дивною сумішшю доброти-делікатності і прямоти-відвертості. Темами нашого спілкування обрали стан національного кінематографа, а також постать видатного актора, сценариста, режисера Івана Миколайчука. Після розмови домовилися зустрітися і продовжити спілкування у Києві в ювілейний для Миколайчука 2011 рік, але не судилося. У 2010 році Леся Сердюка не стало.
Description
Keywords
українське кіно, Лесь Сердюк, Іван Миколайчук, український кінематограф, стаття
Citation
Сердюк, Лесь (Олександр) Олександрович, "Я живу під прапором Довженка, але змушений вписуватися в сьогодення" : [інтерв'ю] / розмову вів Григорій Заславець // Кіно-Театр. - 2011. - № 4. - С. 55-56.