Гірник, Андрій
Бондаренко, Тетяна
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді на Науково-практичній конференції "Особистість у просторі проблем ХХІ століття", 25 травня 2023 року, Київ, Україна.
боржник, Наукова бібліотека НаУКМА, воєнний час, медіація, студенти-медіатори, заборгованість, матеріали конференції
Гірник А. М. Залагодження студентами реального конфлікту як складова практикуму з медіації (в умовах військового часу) / Гірник А. М., Бондаренко Т. В. // Науково-практична конференція "Особистість у просторі проблем ХХІ століття" : програма і матеріали, 25 травня 2023 року, Київ, Україна / наук. керівник Чернобровкін В. М. ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : НаУКМА, 2023. - C. 10-12.