Працевлаштування випускників бакалаврської програми Школи соціальної роботи Національного університету "Києво-Могилянська академія"

Abstract
Дане дослідженні, розкриває актуальну та мало досліджувану тему в Україні — працевлаштування випускників бакалаврської програми за спеціальністю соціальна робота. У даному дослідженні було зосереджено увагу на працевлаштуванні саме випускників Школи соціальної роботи Національного університету «Києво-Могилянська академія» і мало на меті визначити які фактори впливають на працевлаштування випускників, та які шляхи покращення ефективності отримання першого робочого місця за фахом соціальна робота. Перший розділ складається із опису правових гарантій випускників ВНЗ та факторів їх працевлаштування. Також, даний розділ визначає досвід працевлаштування випускників за фахом соціальна робота в Україні та США. Другий розділ описує методологію проведення дослідження. Третій розділ визначає інструменти, які використовують випускники ШСР та чинники, що впливають на працевлаштування, а також, практичні рекомендації щодо успішного працевлаштування за фахом. Четвертий розділ складається із обговорення результатів дослідження. За результатами роботи зроблено висновки та практичні рекомендації для покращення ефективності отримання першого робочого місця за фахом соціальна робота.
Description
Keywords
працевлаштування, пошук роботи, бакалаврська програма, випускники ВНЗ, Школа соціальної роботи НаУКМА, магістерська робота
Citation