Moulton, B.
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасника Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої", м. Київ, 1995 р.
Розглядаються різні методики, які використовуються у навчанні сценічній мові, різноманітні вправи, що допомагають тілу й голосу активно відтворювати ідеї з використанням вокальних та фізичних можливостей мовця. Це сприяє розумінню тексту, виділенню найважливіших ідей при динамічному відтворенні. В результаті мовець здатний передати думки чітко, зрозуміло, з максимальною ясністю для слухача.
theatre techniques, oral presentation, English text, conference abstracts
Moulton B. Practical experience in effective communication from the printed page in the English language / B. Moulton // Міжнародна науково-практична конференція "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої" : (тези доповідей), м. Київ, 1995 р. / [упоряд. Л. А. Батурська та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра іноземних мов, Кафедра англійської мови. - Київ : [б. в.], 1995. - С. 18-19.