Туранли, Ферхад Ґардашкан Оглу
Видавничий дім "Києво-Могилянська академія"
Навчально-методичний посібник підготовлений згідно з вимогами навчання у вищих навчальних закладах України. Зміст викладеного матеріалу відповідає навчальній програмі з дисципліни "Методологія наукових досліджень", зосібна в студіюванні таких спеціальностей, як "Джерелознавство", "Спеціальні історичні дисципліни", "Текстологія", "Основи етнолінгвістики", "Етно- і глотогенез українців", "Історія України", "Історія міжнародних відносин", "Загальне мовознавство", "Турецька мова", і враховує норми закону України "Про вищу освіту" щодо методологічного забезпечення науково-навчальної діяльності, а також Болонської системи щодо кредитно-модульного забезпечення освітнього процесу, дотримання академічної доброчесності, сучасні тенденції та інтердисциплінарність навчання. Рекомендується науковцям, зокрема студентам, аспірантам, докторантам відповідної освітньо-наукової програми вищих навчальних закладів.
методологія наукових досліджень, рукописні документи, концепція філософії науки, методологія філософії, методи наукового пізнання, наукове пізнання, староукраїнські рукописні документи, особливості староукраїнських текстів, навчально-методичний посібник
Туранли Ф. Ґ. О. Методологія наукових досліджень староукраїнських та османсько-турецьких рукописних документів козацької доби історії України (друга половина XVII ст.) : навчально-методичний посібник / Фергад Туранли ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : Видавничий дім "Києво-Могилянська академія", 2023. - 172 с.
Turanlı F. Kazak Dönemi Ukrayna Tarihile İlgili Eski Ukranca ve Türk-Osmanlı Yazılı Kaynaklarının Araştırılması Usûlü (17. Yüzyılın İkinci Yarısı), Eğitici Yöntemli El Kitabı, Kyiv: "Kyiv-Mohıla Akademisi" Yayınevi, 2023. - 172 s.
تورانلي ‘فرهاد‘ مَنْهَجِيَة البَحْثِ العِلْمِيِ الأوكراني القديم والمخطوطات العثمانية التركية عصر القوزاق من التاريخ الأوكراني (النصف الثاني من القرن السابع عشر م.) ‘الدليل التدريبي المنهجي‘ كييف : دار نشر أكاديمية كييف الموهيلانية‘ ۲۰۲٣‘ ۱٧۲ ص.
Ferhad T. Methodology of Making Academic Studies of the Old Ukrainian and Turkish Ottoman Manuscripts Refetted to the Cossack Period of Ukraine's History (2nd half of the 17th century). Educational and Methodical Handbook. Kyiv : Publishing House “Kyiv-Mohyla Academy”, 2023. - 172 p.