Колоніальна правова спадщина та конституційний вимір захисту людських прав у постколоніальній України

Жданкіна, Лариса
Національні інтереси та пріоритети України визначають вектор формування її стратегічних завдань і цілей зовнішньополітичного курсу, яким безперечно можна вважати розвиток України як незалежної суверенної держави, збереження народних цінностей, культурної ідентичності, забезпечення економічної безпеки і територіальної цілісності. Вочевидь, що безпека, добробут, соціально-культурний прогрес України та українців залежать від того, як саме буде зреалізовано означені прагнення українського народу.
Конституція України, захист людських прав, жителі України, повномасштабне вторгнення, Програма інтеграції України до ЄС, Володимир Зеленський, тези конференції
Жданкіна Л. К. Колоніальна правова спадщина та конституційний вимір захисту людських прав у постколоніальній Україні / Жданкіна Лариса Костянтинівна // Сучасні виклики приватного права в умовах війни : збірник наукових праць учасників круглого столу (1 лютого 2024 року, Київ, Україна) / [орг. комітет: Ханик-Посполітак Р. Ю., Федосєєва Т. Р.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет правничих наук, Кафедра приватного права. - Київ : НаУКМА, 2024. - C. 37-42.