Особливості проектного менеджменту підприємств малого та середнього бізнесу

Loading...
Thumbnail Image
Date
2023
Authors
Гречин, Марта
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Abstract
У статті висвітлено роль проектного менеджменту в системі ефективного функціонування малого та середнього бізнесу. Розглянуто особливості управління проектами в підприємствах малого та середнього бізнесу. Зображено досвід управління проектами на прикладі представника МСБ – компанії, яка спеціалізується на організаційному консалтингу. Розглянуто основні етапи реалізації проекту в компанії. Опрацьовано моделі, які використовує МСБ для планування, виконання та закриття проекту. Запропоновані рекомендації щодо покращення наявних інструментів проектного менеджменту.
Description
Keywords
проектний менеджмент, малий та середній бізнес, управління проектами, модель управління проектами Waterfall, матеріали круглого столу
Citation
Гречин М. Я. Особливості проектного менеджменту підприємств малого та середнього бізнесу / Гречин М. Я. // Нові компетенції для Індустрії 5.0 та управління даними для закладів вищої освіти : збірник матеріалів круглого столу / під заг. ред. Храпкіної В. В., Пічик К. В. ; Національний університет "Києво-Могилянська академія" [та ін.]. - Київ : НаУКМА, 2023. - C. 53-65.