Дискурс війни в сучасній практичній філософії: межі діалогу

Єрмоленко, Анатолій
Знання України
Матеріали доповіді учасника Всеукраїнського круглого столу "Читання пам'яті Івана Бойченка - 2022 Людина. Історія. Мир і війна" (м. Київ, 21 жовтня 2022 року).
Іван Бойченко, війна, Юрґен Габермас, дискурс війни, Революція гідності, Дитрих Бьолер, російська агресія проти України, Україна, Росія, матеріали круглого столу
Єрмоленко А. М. Дискурс війни в сучасній практичній філософії: межі діалогу / Анатолій Єрмоленко // Категорії. За результатами Всеукраїнського круглого столу "Читання пам'яті Івана Бойченка - 2022 Людина. Історія. Мир і війна" (21 жовтня 2022 року) : збірник наукових матеріалів / [редкол.: А. Є. Конверський та ін.] ; Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Філософський факультет [та ін.]. - Київ : Знання України, 2022. - С. 3-10.